Zajíčkova cesta za Ježíškem

Adventní dopisová bojovka pro děti od 3 let

1028_zasnezeny kralik_2


 Už přemýšlíte, jak letos dětem zpříjemníte čekání na Ježíška?

Nechcete jen odklápěcí okénka s čokoládou a nejste si jistí, jestli budete mít před Vánoci čas a energii na vytváření něčeho vlastního?

Co takhle to letos pojmout trochu netradičně a připravit vašim dětem dobrodružnou výpravu, která je bude bavit, při které se dozví i něco o životě zvířátek v našem lese a na kterou pak budou rády vzpomínat?


 Pojďte si s naší adventní bojovkou zpříjemnit předvánoční čas i vy!


Vzpomínáte si, kdy jste s dětmi naposledy viděli zajíčka? Hop, skok a už byl pryč. A víte, co má tento zajda v plánu letošní prosinec? Chce se podívat za Ježíškem do Betléma. Nechte vaše děti, aby tuhle dobrodružnou pohádkovou cestu absolvovaly s ním.

Připravila jsem pro vás a vaše děti adventní dopisovou bojovku. Jedná se o soubor 24 krásně ilustrovaných dopisů. Zajíček totiž posílá vašemu dítěti dopis z cest každý den. Někdy ale také potřebuje pomocnou ruku. A zde je pak prostor pro vaše dítko, aby mu svou šikovnou rukou a chytrou hlavou dopomohlo dále. 


Jistě Vás zajímá, jak konkrétně dopisy vypadají.. 

Ukazka6_odkaz    Ukazka20_odkaz

20201028_162346_1         20201106_141543 (1)

 


  Jak to bude probíhat?


Zajíčkovy dopisy vám zašlu e-mailem (nebo pokud si budete přát, klidně i poštou). Vy si je vytisknete a každý den jeden dopis pro dítě někam schováte. Může to být pokaždé nové místo (bude to zábava pro vás i pro dítě) nebo si s potomkem domluvte tajnou schránku, kam bude zajíček dopisy posílat.


A potom?


Následovat bude už jen každý den upřímná dětská radost nad novým vzkazem od huňatého kamaráda a krásné společné offline chvíle při čtení dopisu.

A až zajíček dorazí do Betléma, narodí se Ježíšek! (A budou tady Vánoce!!!).  Objednat