Náš tým

helca

Helča Vlčková

Jsem maminkou dvou dobrodruhů (6 a 4 roky) a jedné malé amazonky (skoro 2 roky). Od malička se podílím na přípravách nejrůznějších dětských akcí (průvodů, dětských dnů, maškarních..). Protože miluji pohádky, příběhy a ráda píšu, začala jsem  u příležitosti narozenin, Velikonoc, Vánoc, dovolené s přáteli na chatě, prázdnin u babičky.. zkrátka pořád :), připravovat pro své děti a pro děti ve svém okolí bojovky.  Nadšených účastníků přibývá, rozhoupala jsem se tedy k tomu, nabídnout své příběhy i vám.  Upřímně věřím, že to vaše děti bude bavit stejně jako ty mé a že touha po dobrodružství touto bojovkou zdaleka nekončí – v hlavě mám spoustu dalších nápadů a příběhů.

 

bara

Bára Profantová

Jsem maminkou tří princezen/divoženek (6, 5 a 2 roky). Kreslím ráda už od dětství, a to jak na papír, tak na počítači. Pamatuji si, jak jsem své první obrázky vyťukávala pomocí písmen a číslic v textovém editoru a na střední zas kresbičkami přispívala do školního časopisu. Často vytvářím různá přáníčka pro své bližní a předkresluji obrázky dětem k vymalování. Ráda se učím nové věci a techniky. Možnost doplnit tyto pohádkové příběhy graficky pro mě představovala báječný způsob, jak uniknout realitě, vypnout a relaxovat. Mé děti mi byly při tvorbě nezastupitelnými pomocníky a inspirací, a proto pevně doufám, že se budou moje kresbičky líbit i vám a vašim dětem.

 

deti    deti2

Naše děti 

Nejdůležitější část našeho týmu, nekonečný zdroj inspirace, motivace a radosti.
Když mi večer před spaním po jedné vydařené bojovce tehdy pětiletý syn řekl "Ty dopisy, ty jsi nám tam dávala Ty, že jo? Ty si úžasná!" a vlepil mi pusu, věděla jsem, že ta energie, co jsem do přípravy bojovky vložila, ta se mi vrátila tisícnásobně.