Horské OBRodružství

Máme tu pro vás zábavnou bojovku na doma (na oslavu, na chatu, do školky, nebo jen tak na doma pro zábavu).

Pomůžete myšákovi zachránit jeho obřího kamaráda před černokněžníkem Zlofousem?

 francin05 hubeny2


Vánoce jsou za námi, jaro už klepe na dveře, ale venku je občas ještě nevlídno - co takhle si s dětmi užít trochu domácího dobrodružství? Co takhle udělat dobrý skutek a zachránit horského obra Ernesta před černokněžníkem Zlofousem? 

Naše nová bojovka je vhodná do každého bytu (i do každé školky), kde jsou děti milující dobrodružství, příběhy, tajemství. Věřím, že vaše děti bude bavit a že na společnou zábavu budou rády vzpomínat. 

Bojovku si můžete užít doma s dětmi, zakomponovat ji jako netradiční bod dětské oslavy, vzít si ji s bandou přátel na chalupu nebo zpestřit program ve školce. Má pět částí, můžete tedy za obrem putovat najednou, nebo si dobrodružství rozdělit do pěti dnů.

mapa


Pojďte s naší bojovkou prožít horské dobrodružství!


Hory, které máte rádi, jsou v ohrožení! Jejich ochránce, který pomáhá zbloudilým turistům, obr Ernest byl unesen černokněžníkem Zlofousem! 

Pomůžete myšákovi Francinovi jeho kamaráda obra zachránit? Nebude to jednoduché, cesta bude náročná, plná různých úkolů, které budete muset splnit, aby hory byly opět bezpečným místem. Dokážete to? Myšák Francin vám poradí, jak na to.


Ukázky naší nové bojovky:

Záchrana horského obra - popis-page-001  3.ukol-page-0011.etapa_polstar-page-001


 Máte zájem a chtěli byste vědět, jak probíhá objednávka?


Prostřednictvím těchto stránek můžete bojovku ve formátu PDF objednat. Na e-mail Vám obratem přijde objednávka s pokyny k platbě. Bojovku (i s fakturou) posílám e-mailem v den připsání peněz na účet (případně po zaslání potvrzení, pokud spěcháte).
Vy si soubory vytisknete (podle počtu dětí vytisknete patřičný počet "luštěnek"), dopisy schováte na místa, která jsou na nich napsaná a zábava může začít! 


Bojovka obsahuje: 

  • Návod,
  • Úvodní příběh,
  • 5 dobrodružných dopisů od myšáka Francina, který děti bude příběhem provázet. V rámci putování musí děti čelit různým nástrahám podle toho, kde se zrovna nachází - za obrem putují skalisky, tekutým pískem, pastvinami, sadem (jedná se o zábavné pohybové úkoly/hry).
  • Protože čaroděj Zlofous má oči všude, aby děti dostaly další dopis, musí vždy nejprve vyřešit šifru (5 různých úkolů, na které je potřeba jen tužka). Šifry je jako indicie vždy dovedou k místu s dalším dopisem.
  • Diplom

Úkoly i diplom dostanete navíc v barevné i v černobílé verzi s obrysy (abyste si to mohli vymalovat podle svého). 


  Objednat